Ateikite pasitarti dėl Jūsų verslui tinkančio lojalumo sprendimo

Services-Loyalty-A-450x370-v01

DAUGIAU KLIENTŲ. Klientui, turinčiam lojalumo kortelę, įmonė gali pasiūlyti specialias nuolaidas, leisti kaupti lojalumo taškus ir juos panaudoti atsiskaitant už prekes.
DAUGIAU PARDAVIMŲ IR MAŽIAU IŠLAIDŲ RINKODARAI. Mūsų laiko patikrintos sistemos skirtos ne tik nuolaidoms ir akcijoms organizuoti. Jų pagalba galėsite pagerinti savo rinkodaros ROI.
NAUJOS PARTNERYSTĖS. Lojalumo sprendimą galima naudoti bendradarbiaujant su kitomis įmonėmis. Ta pati lojalumo kortelė gali būti nuskaitoma ir kitose prekybos vietose.
INDIVIDUALIOS AKCIJOS. Klientai gali būti segmentuojami pagal amžių, adresą, lytį, apsipirkimo įpročius, pirkinių krepšelio dydį ar kitus požymius.
DUOMENŲ ANALIZĖ. Sistemoje yra kaupiami ir analizuojami klientų pirkimo duomenys: pirkinių krepšelio turinys, prekių kiekis, pirkimo laikas ir dažnis, apsipirkimo vieta ir kiti.

 

Sigita Žiliukienė

EPS-LT-Sigita-Ziliukiene-250x250

Services-Loyalty-Choice-01

DAUGIAU GALIMYBIŲ. Galimybė kurti įvairiapusiškas akcijas, kaupti ar išleisti taškus priklausomai nuo įsigytų prekių, prekių grupių ar paslaugų.
PATIKIMA. Pardavėjui nereikia suvedinėti nuolaidos dydžio ir atlikti kitų besikartojančių veiksmų, kurie didina žmogiškųjų klaidų riziką.
PRAKTIŠKA. Lojalumo kortelę galima nuskaityti per kasos aparatą (jeigu yra magnetinių arba brūkšnio kodo kortelių skaitytuvas).
REKOMENDUOJAMA. Įmonėms, kurios naudoja kompiuterines kasas (POS sistemas) ir aptarnauja vidutinį ar didesnį klientų srautą.

Services-Loyalty-Choice-02

PAPRASTA. Nesudėtingas sistemos įdiegimo ir aktyvavimo procesas.
GREITA. Nėra reikalinga integracija su kasos programine įranga, todėl sistemos įdiegimo procesas yra labai greitas.
TAUPU. Mažesni lojalumo sistemos diegimo kaštai.
REKOMENDUOJAMA. Nedidelėms įmonėms, parduotuvėms naudojančioms paprastus kasos aparatus.