Services-Loyalty-A-450x370-v01

LOJALŪS KLIENTAI. Lojalumo kortelę turinčiam klientui galite taikyti nuolaidas, leisti kaupti lojalumo taškus ir juos panaudoti atsiskaitant už prekes.
MAŽESNĖS IŠLAIDOS RINKODARAI. Lojalumo sprendimų pagalba galite ne tik kurti įvairias nuolaidų schemas, bet ir taikyti tiesoginės rinkodaros veiksmus.
NAUJOS PARTNERYSTĖS. Lojalumo sprendimą galima naudoti bendradarbiaujant su kitomis įmonėmis. Ta pati lojalumo kortelė gali būti naudojama skirtingose prekybos vietose.
INDIVIDUALŪS PASIŪLYMAI. Galimybė segmentuoti klientus pagal pagal įvairius socialinius ir demografinius požymius ir ruošti jiems individualius pasiūlymus.
DUOMENŲ ANALIZĖ. Sistemoje yra kaupiami ir analizuojami klientų pirkimo duomenys, kuriuos galite naudoti pardavimų planavimui.

 

Sigita Žiliukienė

EPS-LT-Sigita-Ziliukiene-250x250

Services-Loyalty-Choice-01

DAUGIAU GALIMYBIŲ. Galimybė kurti įvairias skatinimo akcijas, kaupti ar išleisti taškus priklausomai nuo įsigytų prekių ar prekių grupių.
PAPRASTA. Pardavėjui nereikia rankiniu būdu suvesti nuolaidos dydžio, todėl klientai aptarnaujami greičiau.
PATOGU. Lojalumo kortelę galima nuskaityti kasos aparate (jeigu yra magnetinių arba brūkšnio kodo kortelių skaitytuvas).
REKOMENDUOJAMA. Įmonėms, kurios naudoja kompiuterines kasas (POS sistemas) ir aptarnauja vidutinį ar didesnį klientų srautą.

Services-Loyalty-Choice-02

PAPRASTA. Nesudėtingas sistemos įdiegimo ir aktyvavimo procesas.
GREITA. Nereikalinga integracija su kasos programine įranga, todėl sistemos įdiegimo procesas yra labai greitas.
TAUPU. Mažesni lojalumo sistemos diegimo kaštai.
REKOMENDUOJAMA. Nedidelėms įmonėms, parduotuvėms naudojančioms paprastus kasos aparatus.