EPS-news-2014-12-30-EPS-LT-kortelių-skaitytuvo- mėnesio-ataskaita-operacija-kas-nepilnas-2 min

Šių metų liepos 1 dieną EPS LT, UAB atšventė savo 10-tąjį jubiliejų. Džiaugiamės, kad dešimtmečio darbai nenuėjo veltui – šiuo metu aptarnaujame daugiau negu trečdalį visų Baltijos šalių atliekamų transakcijų bankų kortelėmis. Nuoširdžiai dėkojame mūsų klientams ir partneriams už ilgametį bendradarbiavimą ir galimybę augti bei tobulėti drauge.

Paskutinieji metai buvo išskirtiniai dar ir tuo, kad praplėtėme veiklą, t.y. pradedant 2014-ųjų III-uoju ketvirčiu pradėjome dirbti su naujais klientų segmentais – smulkiosiomis įmonėmis, startuoliais ir verslininkais, užsiimančiais individualia veikla. Šis žingsnis nebuvo spontaniškas – jam nuosekliai ruošėmės, ieškojome ir įgyvendinome naujus sprendimus, tikėdami, kad jie bus labiausiai tinkami šiai klientų grupei. Dabar galime pasiūlyti optimalius sprendimus, atitinkančius klientų poreikius, tiekdami tiek integruotus su kasomis, tiek laisvai pastatomus, tiek nešiojamus elektroninius kortelių skaitytuvus, kuriais gali naudotis klientai, turintys vieną ar kelias pardavimo/ klientų aptarnavimo vietas, o taip pat ir klientų grupės (vienu skaitytuvu naudojasi keli tose pačiose arba gretimose patalpose dirbantys paslaugų teikėjai ar pardavėjai).

Dar viena įdiegta naujovė – galimybė atsiskaitant mokėjimo kortele palikti arbatpinigių jį aptarnavusiam padavėjui/ -ai. Informacija apie surinktus arbatpinigius perduodama į kliento apskaitos sistemą, kas leidžia įmonei sklandžiai deklaruoti mokesčius ir grąžinti darbuotojams kiekvieno individualiai gautus arbatpinigius.

Pradėję dirbti su smulkiosiomis įmonėmis, startuoliais ir verslininkais, užsiimančiais individualia veikla, pastebėjome dar vieną jų poreikį: trumpalaikę skaitytuvų nuomą. Šiandien galime pasiūlyti nuomoti terminalą pradedant keletu dienų, baigiant keliais mėnesiais – viskas priklauso nuo kliento poreikio: ar tai būtų dalyvavimas mugėje, ar sezoninė veikla.

Naujų sprendimų diegimas, įsiklausymas į klientų poreikius ir draugiška kainodara vien per paskutinius metus dvigubai padidino mūsų klientų skaičių. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad klientų, pasirinkusių EPS LT sprendimus, skaičius vis didėja, kad mūsų techniniai sprendimai ir suteikiamų paslaugų kokybės ir kainos santykis susilaukia daug gražių mūsų klientų atsiliepimų. Ir toliau dėsime visas pastangas ieškodami optimalių sprendimų kiekvienam klientų segmentui, kiekvienam individualiam klientui.

Jei turėtumėte klausimų ar pasiūlymų dėl teikiamų atsiskaitymo ne grynaisiais pinigais paslaugų, prašom kreiptis į mūsų kolegę Živilę.

 

Živilė Sukackaitė