EPS-news-2013-10-26-PIN-auditŠių metų rugsėjo pradžioje tarptautinės mokėjimo kortelių bendrovės VISA Europe atliko specialų EPS LT saugos patikrinimą pagal programą VISA PIN Security. Atliekant tyrimą buvo vertinama, kaip EPS LT laikosi reikalavimų būtinų norint užtikrinti PIN ( personal identification number) kodų saugumą.

Patikrinimo metu buvo vertinama kriptografinės įrangos kontrolė, fizinės saugos mechanizmai, naudojami kriptografiniai sprendimai, organizacinės ir kitokios taikytos priemonės. Nustatyta, kad EPS LT atitinka aukščiausius PIN kodų saugumo užtikrinimo reikalavimus. Toks patikrinimas yra privalomas visoms bendrovėms, apdorojančioms PIN kodus. PIN kodai yra naudojami tvirtinant mokėtojo, atsiskaitančio banko kortelėmis – tapatybę, todėl PIN kodo saugumas yra būtinas norint apsaugoti kortelių turėtojų santaupas nuo programišių, vagiančių banko kortelių duomenis ir užtikrinti pasitikėjimą elektroniniais atsiskaitymo būdais.

Nėra nustatyta jokių neatitikimų dėl kurių bendrovė negalėtų toliau sėkmingai vykdyti savo veiklos. Savo ruožtu EPS LT garantuoja, kad ir ateityje siūlys savo klientams saugius ir pažangius sprendimus, atitinkančius griežčiausius saugumo standartus.