EPS-news-2014-07-16-EPS-logoEPS LT per 9-erius metus nuėjo ilgą ir vingiuotą kelią, kuriame buvo visko. Šiandien įmonė tik praverčia praeities puslapius, kad nekartotų senų klaidų ir su polėkiu rašo inovatyviausius ateities planus, kurie, galbūt, pakeis visų mūsų gyvenimus arba bent jau padarys patogesniu. Tokį polėkį EPS LT komanda spėjo išsiugdyti ir juo gyventi bei „užkrėsti“ kitus.

Nuoširdžiai kviečiame Jus kartu trumpai perbėgti per tuos 9-erius metus kupinus įgytos patirties, pokyčių ir atradimų.

 

 

 

Taip prasidėjo mūsų įmonės istorija, žinių ir kompetencijos kaupimas, klientų paieška ir naujų paslaugų kūrimas:

  • EPS LT (tuo metu įmonės pavadinimas buvo „Elektroninės mokėjimo sistemos“) įkurta 2005 metais liepos 1 dieną. Buvo įrengta nedidelė serverinė Vilniuje „Domus galerijos“ ūkinėse patalpose ir šalia kelios darbo vietos techniniam ir vadybiniam personalui.
  • Pirmieji klientai – jiems buvo teikiamos banko kortelių aptarnavimo paslaugos, išankstinio apmokėjimo mobilių pokalbių kodų pardavimo paslauga bei aptarnaujamos kuro mokėjimo kortelės.
  • Pradžioje patyrimas perimtas iš steigėjų ir akcininkų, tačiau išsikeltas tikslas – ugdyti savuosius specialistus, kurie ateityje įgautų neįkainojamąją vertę dėl savo žinių, gebėjimų ir motyvacijos.

Šiandien:

  • EPS LT paslaugas teikia dideliame regione – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje bei Ukrainoje.
  • Pagrindinė įmonės teikiama paslauga klientams yra bankų mokėjimo kortelių aptarnavimas, bet taip pat EPS LT  teikia lojalumo sistemų sprendimus, įmonių (t.t. kuro) mokėjimo kortelių sprendimus, išankstinio apmokėjimo mobilių pokalbių sąskaitų papildymo paslaugas, lojalumo sistemų sprendimus, sveikatos draudimo sprendimus ir įmokų surinkimo paslaugas.
  • Įrengta šiuolaikinė galinga serverinė. Įrengtos patikimos duomenų perdavimo linijos tarp klientų, partnerių ir EPS LT duomenų centrų. Duomenys perduodami panaudojant itin saugias šifravimo technologijas. Mokėjimo kortelių sprendimai aptarnaujami pagal EMV standartą, kasmet atliekami PCI DSS auditai, skaitomi pranešimai duomenų saugumo konferencijose, mokėjimo kortelių sprendimai sertifikuoti tarptautinėse organizacijose.
  • Pagrindinis įmonės turtas – darbuotojai, kurie ir nuveikė svarbius darbus padarant EPS LT svarbia Baltijos valstybių elektroninių mokėjimų rinkos dalimi. Viso to rezultate – vien tik bankų  mokėjimo kortelių aptarnavimo segmente, kai kuriose šalyse EPS LT rinkos dalis sudaro virš 30%.
  • 2013 metais EPS LT iš esmės atsinaujino su tikslu tapti vakarietiško tipo kompanija. Išgryninome 3 paprastas vertybes – pagarba Klientui, pagarba Partneriui ir pagarba Kolegai.

EPS LT – tai vis dar jauna, inovatyvi, šiuolaikiška, bet tuo pačiu metu sveikai konservatyvi įmonė.