EPS-news-2014-12-30-EPS-LT-kortelių-skaitytuvo- mėnesio-ataskaita-operacija-kas-nepilnas-2 minRemdamiesi turimais Estijos, Latvijos ir Lietuvos duomenimis nustatėme, kad aktyviausiai naudojamuose skaitytuvuose atsiskaitymai kortelėmis atliekami kas 90 sekundžių. Palyginimui, mūsų skaičiavimais – visoje Lietuvoje vienu skaitytuvu 2014 metais buvo atsiskaitoma tik kas 50 minučių.

Pastebėta, kad klientai, atsiskaitantys bankine kortele, yra aptarnaujami žymiai greičiau negu tose klientų aptarnavimo vietose, kuriose yra galimybė atsiskaityti mišriu atsiskaitymo būdu, t.y. bankine kortele arba grynaisiais.

Ekspertiniu vertinimu vien Lietuvoje 2014 metais atsirado apie 4000 aptarnavimo vietų, kuriose priimami atsiskaitymai tik bankinėmis kortelėmis. Šis sprendimas sumažino klientų aptarnavimo trukmę bei pelnė palankius vertinimus.

Jūs irgi galite įsirengti patrauklią, efektyvią ir naudingą tiek Jums, tiek Jūsų klientams atsiskaitymo vietą – bankinėmis kortelėmis. Pasinaudokite mūsų siūlomais sprendimais ir sutaupykite. Mūsų siūlomus skaitytuvus galite peržiūrėti čia.

Prašom kreiptis į mūsų specialistus, kurie pasiūlys tinkamiausią Jūsų verslui sprendimą.