SWEDID (2) Kortelių skaitytuvai tampa neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Vis dažniau renkamės juos kaip greitą ir patogų atsiskaitymo būdą prekybos ir paslaugų teikimo vietose. Ne naujiena, kad kortelių skaitytuvai naudojami labdaros ir paramos iniciatyvų lėšų rinkimui. O ar teko girdėti, kad šiuo įrenginiu galima…įžiebti šviesą…?
Būtent šiam tikslui kortelių skaitytuvas buvo panaudotas jau 7-ąjį kartą Vilniuje vykusiame tarptautiniame šviesos instaliacijų ir šviesų dizaino renginyje „Beepositive“. Vienas iš festivalio šviesos instaliacijos projektų buvo įgyvendintas „Swedbank“ banko užsakymu kartu su profesionalia apšvietimo komanda „Šviesiaigarsiai“ ir EPS LT.
Keturi kortelių skaitytuvo klaviatūros mygtukai atitiko skirtingas apšvietimo spalvas. Paspaudę vieną iš jų ir panaudoję bekontaktę mokėjimo kortelę Swedbank klientai renginio metu galėjo pakeisti medžio apšvietimo spalvą į jų pageidaujamą.
Džiaugiamės, kad turėjome progą prisidėti prie festivalio „Beepositive“ kūrybinių idėjų įgyvendinimo ir kviečiame pamatyti ar dar kartą prisiminti šviesiausias renginio akimirkas šiame video.