Woman paying with NFC technology on credit card in supermarket Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Latvijoje veikiančiuose prekybos centruose „Maxima“, „Rimi“ ir „SuperNetto“ jau galima atsiskaityti bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis. Nuo šiol pirkėjai, turintys benkontaktes mokėjimo korteles, už nedidelės vertės pirkinius (iki 10 eurų) gali sumokėti tiesiog pridėdami mokėjimo kortelę prie skaitytuvo.
Atsiskaitymas bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis vyksta greičiau, nes pirkėjams daugeliu atveju nereikia įvesti PIN kodo. Naujasis mokėjimo būdas yra toks pat saugus kaip ir atsiskaitant įprastu būdu, tačiau tam tikrais atvejais pirkėjui gali tekti suvesti PIN kodą ir atsiskaitant mažesne nei 10 eurų suma, vadovaujantis VISA, MasterCard ir bankų nustatytais saugumo reikalavimais.
Greitis ir patogumas yra svarbūs ir pirkėjui, ir prekybininkui, todėl tikimės, kad ši naujovė greitai taps įprastu pirkėjams atsiskaitymo būdu. Džiugina, kad per pirmąją savaitę, kai buvo įdiegta ši galimybė, pirkėjai atliko daugiau kaip 5 000 sėkmingų bekontakčio mokėjimo operacijų.
Artimiausiu metu galimybę atsiskaityti bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis planuojame pasiūlyti prekybos tinklų „Rimi“ ir „Maxima“ pirkėjams Lietuvoje ir Estijoje.