EPS-news-2013-05-01-BRSM-nafta-loyalty-system

Vienas didžiausių Ukrainos degalinių tinklų pasirinko EPS LT siūlomą lojalumo sistemą. Pagrindiniai naujos lojalumo sistemos moduliai pradėjo veikti nuo 2013 metų kovo mėnesio.

Lojalumo kortelių sprendimo funkcionalumas buvo sukurtas taip, kad maksimaliai patenkintų skirtingų klientų poreikius.

Šios sistemos kūrime labai aktyviai dalyvavo užsakovo rinkodaros specialistai, todėl joje atsirado ne tik nauji techniniai, bet ir rinkodariniai sprendimai.  Ši sistema labai skiriasi nuo tradicinių lojalumo sistemų, kurios yra paplitusios mūsų rinkose. Tai liečia tiek sistemos architektūrą, tiek klientams suteikiamą patogumą.

 

 

 

 

Paminėsime tik kelias iš naujovių:

  • sistemos pagrindas yra šiuolaikinė NFC bekontaktė kortelė;
  • klientams išduodama pagrindinė standartinio dydžio bei papildoma elegantiška NFC mini kortelės, antroji dažnai naudojama, kaip šeimos nario ar partnerio kortelė. Abi kortelės gali kaupti nuolaidas kartu, kas ženkliai padidina kliento gaunama naudą;
  • kiekvienoje degalinėje įdiegti specialūs interaktyvūs savitarnos terminalai, kur pateikiama ne tik bendra informacija apie lojalumo programą, tačiau kiekvienas klientas savo NFC kortelės pagalba gali „gyvai“ ir su animacijos elementais matyti jo asmeninę informaciją.

BRSM Nafta – viena didžiausių Ukrainos kompanijų, užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba naftos produktais. Bendrovė buvo įkurta 1995 metais. Nuo pat susikūrimo pradžios kompanijos strategija yra įsiklausyti ir patenkinti klientų ir rinkos poreikius, siūlant aukščiausios kokybės kurą ir abipusiai naudingus benzino, dyzelio ir dujų tiekimo terminus įvairių veiklų įmonėms.