Payment methods
Augant mokėjimų kortelėmis skaičiui ir tobulėjant atsiskaitymo technologijoms, rinkoje atsiranda ir nauji kortelių skaitytuvų modeliai. Naujieji skaitytuvai ne tik atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus yra patikimi ir greiti, bet taip pat pasižymi šiuolaikišku dizainu ir yra pritaikyti patogesniam naudojimui.
EPS LT savo klientams siūlo naujuosius Ingenico Desk, Move ir Lane serijos skaitytuvus.
Desk serijos skaitytuvai yra laisvai pastatomi, neintegruoti su kasa, veikiantys fiksuoto interneto ryšio arba SIM kortelės pagalba.
Desk 3200/3500 skaitytuvai  turi didesnį ekraną, taip pat atskirą zoną bekontakčiams atsiskaitymams, kas užtikrina geresnę vartotojo patirtį ir spartesnį operacijų atlikimą.
Move serijos skaitytuvai yra nešiojami, veikia GPRS/3G ryšio pagalba, skirti naudoti patalpose ir lauke yra patogaus dydžio su talpesne baterija. Move 2500/3500 turi spalvotą ekraną ir patogią dedikuotą zoną bekontakčiams atsiskaitymams.
Lane serijos skaitytuvai skirti integruotiems su kasa sprendimams. Lane 3000 – lengvai integruojamas, kompaktiškas su spalvotu ekranu ir ergonomiška klaviatūra. Šis skaitytuvas suteikia galimybę atsikaityti visomis kortelėmis, įskaitant ir alternatyvius mokėjimo būdus.
Lane 5000 sujungia mokėjimo ir sąveikos su pirkėjais funkcionalumus. Didelis, spalvotas, liečiamas ekranas ne tik užtikrina patogų ir sklandų atsiskaitymą, bet ir suteikia galimybę atlikti pirkėjų apklausas, o taip pat vaizduoti reklaminę medžiagą skaitytuvo ekrane.
Naujaisiais Lane 3000 kortelių skaitytuvais jau galima atsiskaityti mūsų kliento „Topo Centras“ prekybos vietose.
Daugiau informacijos apie Ingenico skaitytuvus rasite čia.