Contactless Payments on Highway Signpost. Kaip jau rašėme naujienų skiltyje, metų pradžioje Čili restoranų klientams buvo pasiūlyta galimybė atsiskaitant mokėjimo kortele palikti norimą arbatpinigių sumą. Šiais metais laukia dar viena naujiena – bekontaktės mokėjimo kortelės, kurios leis pirkėjams už nedidelės vertės pirkinius atsiskaityti kortele nevedant PIN kodo.

Maxima ir RIMI prekybos centruose jau diegiami naujos kartos kortelių skaitytuvai, kurie leis priimti bekontakčius mokėjimus. Ši naujovė užtikrins patogesnį ir greitesnį pirkėjų aptarnavimą. Bekontakčiai mokėjimai yra tokie pat saugūs, kaip ir naudojant lustines mokėjimo korteles.
EPS LT programinė įranga įdiegta naujos kartos skaitytuvuose leidžia nuskaityti ne tik mokėjimo, bet ir lojalumo korteles. RIMI lojalumo programos dalyviai, turintys naująsias lojalumo korteles, gali išbandyti, kaip veikia bekontaktės technologijos prekybos tinklo parduotuvėse. Norint pasinaudoti lojalumo kortele, užtenka ją pridėti prie kortelių skaitytuvo. Lyginant su magnetinių kortelių nuskaitymu, šis būdas yra greitesnis ir patogesnis tiek pirkėjui, tiek ir kasininkui.
EPS LT turi 2 metų patirtį dirbant bekontakčių mokėjimų sprendimų srityje, aptarnaudama tarptautinius klientus. Ukrainoje, vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų „Auchan“ naudoja Ingenico kortelių skaitytuvus su įdiegta EPS programine įranga.
Apie mokėjimų banko kortele naujoves buvo parengtas ir LRT Panoramos reportažas.