EPS-news-2015-05-07-Paroda-Baltarusijoje-Tibo152015 m. balandžio 22 … 25 d. Baltarusijoje, Minske EPS LT, UAB dalyvavo tarptautinėje telekomunikacijų, informacinių ir bankinių technologijų kasmetinėje parodoje „Tibo 2015“. Su šia paroda įmonė sėkmingai užbaigė ir įgyvendino ES remiamą projektą: „Įmonės elektroninių produktų ir IT sistemų sprendimų pristatymas ir pardavimų didinimas užsienio rinkose“ (apie projektą plačiau skaitykite čia)

Parodoje buvo pristatomos naujos technologijos, elektroniniai sprendimai verslui ir vyriausybinėms institucijoms, informacinės ir komunikacinės technologijos įmonėms, organizacijoms užsiimančioms socialine ir kultūrine veikla ir kita.

 

EPS LT, UAB pristatė elektroninius kortelių skaitytuvus Ingenico su atnaujinta programine įranga, kurioje taip pat įdiegta pagamintų pagal NFC technologiją VISA ir MasterCard kortelių aptarnavimo logika. Iš viso EPS LT pristatė 4 savo veiklos kryptis:

– Atsiskaitymai mokėjimo kortelėmis;
– Įmonių mokėjimo kortelių sprendimas;
– Lojalumo (CRM) sistemos + mobili lojalumo sistema (Cardu);
– Elektroninių prekių pardavimas (išankstinio mokėjimo paslaugos).

EPS LT, UAB dalyvaudama tikslinės rinkos tarptautinėje parodoje sulaukė didelio susidomėjimo iš universitetinių įstaigų, ruošiančių programuotojus, pareiškusių norą bendradarbiauti. Įmonės inovatyviais, nestandartiniais ir alternatyviais sprendimais domėjosi vietinės įmonės ir spaudos atstovai (straipsnis apie naują, vieną iš EPS LT, UAB pristatytų sprendimų parodoje, skaityti čia).

Remiantis organizatorių duomenimis parodoje „Tibo 2015“ lankėsi didžiausi Baltarusijos ir kitų užsienio valstybių (Rusijos, Ukrainos, Moldovos, Gruzijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Kazachstano, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Austrijos, Prancūzijos, Belgijos, Šveicarijos, Švedijos, Suomijos, Didžiosios Britanijos, Malaizijos, Kinijos, P. Korėjos, Japonijos ir JAV) telekomunikacijų įrangos, kompiuterinės technikos ir programinės įrangos, apsaugos sistemų ir prietaisų, informacinių ir komunikacinių technologijų gamintojai, paslaugų teikėjai.

Iš viso šiais metais parodoje dalyvavo virš 200 įmonių iš 13 skirtingų valstybių.

Šaltiniai:
http://www.tc.by/download_files/itogitibo2015eng.pdf
http://www.tc.by/download_files/pr15tiboengus.pdf