Siūlome modernius kortelių skaitytuvus banko mokėjimo ir kitų kortelių nuskaitymui

VISI BALTIJOS ŠALIŲ BANKAI. Priimti atsiskaitymus kortele galima pasirinkus bet kurį banką – Swedbank, SEB, Luminor (Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje).
DAUGIAU GALIMYBIŲ. Savo klientams galime pasiūlyti integruotus kortelių skaitytuvų sprendimus su skirtingais kasų įrangos gamintojais.
PATIKIMUMAS. Kortelių skaitytuvų techninė ir programinė įranga yra stebima 24 valandas per parą. Jūs galite kreiptis į mūsų pagalbos tarnybą bet kuriuo laiku.
SAUGUMAS. Visa mūsų įranga atitinka tarptautinius saugumo standartus, įmonėje atliekami reguliarūs auditai pagal VISA ir MasterCard reikalavimus. Išsamesnė informacija pateikiama čia

Services-POS-Choice-01

PAPRASTA. Jums tereikia elektros ir interneto prieigos bei sutarties su pasirinktu banku.
GREITA. Kortelių skaitytuvai yra paruošiami priimti atsiskaitymus, todėl jais galite pradėti naudotis iš karto.
PRAKTIŠKA. Jei neturite laidinio interneto – galite pasinaudoti mobiliuoju GSM tinklu (reikalinga telemetrinė SIM kortelė).
REKOMENDUOJAMA. Nedidelėms įmonėms, parduotuvėms naudojančioms paprastus kasos aparatus. Išbandykite trumpalaikę kortelių skaitytuvų nuomą.
MOBILU. Nešiojami skaitytuvai gali būti naudojami visur, kur veikia GSM ryšys.
GREITA. Skaitytuvai veikia su telemetrine SIM kortele. Pasirašykite sutartį su Jūsų pasirinktu banku ir galite priimti atsiskaitymus mokėjimo kortelėmis.
PATOGU. Naudodamiesi šiuo skaitytuvu, atsiskaitymus kortele galite priimti klientų aptarnavimo vietose.
REKOMENDUOJAMA. Maisto ir prekių pristatymui, taksi įmonėms, kurjeriams, kavinėms, restoranams, viešbučiams.

Services-POS-Choice-03-v2

EFEKTYVU. Trumpesnis klientų aptarnavimo laikas, kadangi duomenys iš kasos aparato perduodami tiesiogiai į kortelių skaitytuvą.
PATIKIMA. Pardavėjui nereikia įvesti sumos ir atlikti kitų besikartojančių veiksmų, didinančių žmogiškųjų klaidų riziką.
DAUGIAU GALIMYBIŲ. Tas pats skaitytuvas gali būti naudojamas ir kitoms paslaugoms teikti (pvz. nuskaityti lojalumo, didmenines ar dovanų korteles).
REKOMENDUOJAMA. Įmonėms, kurios naudoja kompiuterines kasas (POS sistemas) ir aptarnauja vidutinį ar didesnį klientų srautą.
Services-POS-Choice-04

EFEKTYVU. Mažesni veiklos kaštai, nes klientams aptarnauti nereikalingi darbuotojai.
24/7. Paslaugas savo klientams galite teikti visą parą visomis savaitės dienomis.
LANKSTU. Savitarnos skaitytuvai gali būti integruojami su užsakovo pasirinkta technine įranga.
REKOMENDUOJAMA. Automobilių stovėjimo aikštelėms, degalinėms, pardavimų automatų operatoriams.