Experience-bank-cards-Rimi-250x250-v02 Rimi Baltic atrinko EPS LT kompaniją įgyvendinti visus keliamus reikalavimus migravimui pagal EMV standartą. Sprendimas buvo įgyvendintas per trumpą laiką bei pilnai pritaikytas pagal Rimi Baltic poreikius visose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Kodėl pasirinko mus?

Vienas iš pagrindinių iššūkių prekybininkams, susijusių su SEPA mokėjimo kortelėmis, buvo migravimas į EMV standartą. Rimi Baltic ieškojo efektyvaus, modernaus ir EMV reikalavimus atitinkančio sprendimo. Migracijos metu EPS LT užtikrino nenutrūkstamą sistemos veikimą. Po migracijos virš 1700 mokėjimo kortelių skaitytuvų ir lygiagrečiai tiek pat kasos aparatų buvo parengti naudojimui.

 

Sprendimo nauda ir pranašumai:

  • Saugumo reikalavimų tenkinimas;
  • Sprendimo palaikymo paprastumas ir patikimumas;
  • Ergonomiška darbo vieta;
  • Rimi Baltic papildomų paslaugų įdiegimas (lojalumo kortelės, elektroninių produktų pardavimas, įmokų surinkimas ir kita).

Kliento atsiliepimas

„Pasikeitus SEPA reikalavimams dėl lustinių kortelių naudojimo, mums reikėjo mokėjimo kortelių sprendimo, kuris atitiktų EMV standartą. EPS LT net turėdama labai ribotą laiką sprendimo įgyvendinimui, pateikė mums tinkamai veikiantį sprendimą, taip pat galintį teikti ir papildomas paslaugas – elektroninių produktų pardavimus ir įmokų surinkimą.“ – Andrius Šemeškevičius, Rimi Baltic IT skyriaus vadovas.

Apie Rimi Baltic

Rimi Baltic yra ICA grupei priklausanti dukterinė įmonė, valdanti 238 prekybos centrus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, kuriuose dirba daugiau nei 10 000 darbuotojų. Pagrindinis šio prekybos tinklo sėkmės faktorius yra klientų pasitenkinimas, todėl Rimi siekdama išlaikyti, kaip įmanoma žemesnes kainas, daugiausia dėmesio skiria produktų ir paslaugų kokybei.