Experience-Prepaid-Pildyk-Tele2-250x250-v01 EPS LT kompanija buvo pirmoji rinkoje pasiūliusi mobiliojo ryšio tinklo operatoriui Tele2 pardavinėti išankstinio apmokėjimo papildymo mobiliųjų kodus, kaip elektroninius produktus. Visiškai naujas sprendimas buvo perkeltas į elektroninę Tele2 erdvę, todėl plastikinių kortelių poreikis išnyko.

Kodėl pasirinko mus?

Išankstinio apmokėjimo papildymo kodai Lietuvoje populiari ir gerai vertinama paslauga. Ankstesnis išankstinio apmokėjimo papildymo kodų aptarnavimas buvo laiko ir pinigų reikalaujanti procedūra. EPS LT elektroninių produktų pardavimo sprendimas užtikrina efektyvų elektroninių produktų ir paslaugų pardavimą. Naudojantis šiuo sprendimu įgalinamas visų rūšių elektroninių produktų ir paslaugų, kurie gali būti identifikuojami ir aptarnaujami, kaip unikalus kodas, pardavimas. Po sėkmingo sprendimo įgyvendinimo Lietuvoje, jis taip pat buvo įdiegtas Latvijoje ir Estijoje.

 

Sprendimo nauda ir pranašumai:

  • Didesnis Tele2 klientų pasitenkinimas;
  • Sumažintos veiklos sąnaudos;
  • Sumažinta duomenų praradimo rizika;
  • Kokybiškesnis aptarnavimas;
  • Galimybė analizuoti pardavimus.

Partnerio atsiliepimas

„Novatoriškas požiūris į naujas galimybes buvo pagrindinė priežastis, kodėl pradėjome bendradarbiauti su EPS LT komanda. Sprendimas, kurį jie sukūrė, viršijo mūsų lūkesčius, nes ne tik ženkliai sumažino išlaidas, bet ir buvo labai palankiai įvertintas mūsų klientų.“ – Jolita Grigaliūnienė, Išankstinio mokėjimo paslaugos prekybos vadovė, Tele2.

Apie Tele2

Tele2 yra pirmaujantis telekomunikacijų operatorius Europoje. Šiuo metu kompanija savo veiklą vykdo 11 šalių. Lietuvoje Tele2 savo veiklą pradėjo vykdyti 1999. Nuo tada kompanija nuosekliai didino savo pozicijas rinkoje ir tapo vienu iš rinkos lyderių telekomunikacijų rinkoje Lietuvoje.