Experience-e-products-sale-Maxima-250x250-v01  

Įmokų surinkimo sprendimas buvo integruotas į jau egzistuojančią Maxima Grupės parduotuvių infrastruktūrą. EPS LT sprendimas suteikė galimybę surinkti mokesčius iš klientų ir pervesti juos paslaugų tiekėjams.

Kodėl pasirinko mus?

UAB Maxima Grupė siekia palengvinti kasdienį žmonių gyvenimą, kad kiekvienas pirkėjas Maxima Grupės parduotuvėse rastų viską ko ieškojo – geros kokybės produktus ir paslaugas už geriausią kainą. Dėl šios priežasties Maxima Grupė visada ieško pačių patraukliausių sprendimų savo klientams. EPS LT kompanijos pasiūlytas Įmokų surinkimo sprendimas suteikia galimybę paprastai ir greitai apmokėti sąskaitas už įvairias paslaugas kasdienio apsipirkimo metu, o tai padeda klientams taupyti laiką bei didina lojalių klientų pasitenkinimą, taip pat pritraukia naujus. Vienas iš Maxima Grupės reikalavimų kuriant šį sprendimą buvo, kad jis būtų lengvai pritaikomas įvairioms naujoms paslaugoms ir galėtų aptarnauti didelius transakcijų kiekius.

 

Sprendimo nauda ir pranašumai:

  • Papildomos pajamos (340.000 apmokėtų įmokų per mėnesį);
  • Didesni klientų srautai;
  • Didesnis klientų pasitenkinimas;
  • Sistemos valdymas nuotoliniu būdu.

Kliento atsiliepimas

„Įmokų surinkimo paslauga atvėrė naujas galimybes ir tapo labai patogia mūsų klientams. Paslauga buvo greitai ir gerai priimta klientų bei tapo labai populiaria. Taip pat padidėjo klientų srautai. Esame labai patenkinti EPS LT komandos kompetencija ir šios paslaugos kokybe.“, – Milda Mozuraitė, Paslaugų departamento vadovė, Maxima Grupė.

Apie UAB Maxima Grupė

UAB Maxima Grupė yra pirmaujantis mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Bulgarijoje, nuolat diegiantis įvairius novatoriškus sprendimus, kurie būtų patogūs jų klientams. Vienas iš jų – įmokų surinkimo sprendimas. Šis sprendimas suteikia galimybę prekybininkams savo prekybos vietose surinkinėti įvairaus pobūdžio įmokas ir mokesčius už komunalines paslaugas. Tai leidžia prekybininkams gauti papildomų pajamų už įmokų surinkimą, taip pat yra taupomas klientų laikas.