Experience-fleet-cards-Lukoil-250x250-v01 Pagal Lukoil Baltija užsakymą EPS LT sukūrė ir įgyvendino kuro kortelių sprendimą. Pagal užsakovo specifikaciją ir geriausią pasaulinę praktiką per trumpą laiką buvo sukurtas patikimas bei funkcionalus sprendimas.

Kodėl pasirinko mus?

Degalinių tinklo plėtra nulėmė augantį Lukoil kuro kortelių sprendimo, kuris buvo sukurtas ir valdytas įmonės viduje, populiarumą. Įmonės plėtra, papildomi sistemos funkcionalumo reikalavimai ir transakcijų kiekis lėmė tai, kad senasis sprendimas nebeatitiko didėjančių įmonės poreikių. Dėl anksčiau įvardintų priežasčių Lukoil Baltija ieškojo sprendimo, kuris ne tik užtikrintų saugesnį ir greitesnį mokėjimo procesą, bet taip pat būtų naudingas klientams bei patenkintų augantį atsiskaitymų lokaliomis kortelėmis kiekį. EPS LT pasiūlytas kuro kortelių sprendimas išplėtė pagrindines mokėjimo kortelių funkcijas, papildydamas jas lojalumo schemomis ir pirkimo limitų valdymu. Klientai greitai įvertino naujos kuro kortelės teikiamas naudas.

 

Sprendimo nauda ir pranašumai:

  • Greitas, saugus ir patogus kuro ir kitų paslaugų apmokėjimas;
  • Sumažėjo Lukoil tinklo kaštai;
  • Paprastesnis skolų valdymas;
  • Lanksčių ir individualių lojalumo schemų sudarymo galimybė;
  • Išaugęs pardavimų atsiskaitant Lukoil kortelėmis skaičius.

Kliento atsiliepimas

„Bendradarbiaudami įsitikinome, kad EPS LT komandą sudaro novatoriški ir talentingi kūrėjai. Jie sukūrė daugiafunkcinį kuro kortelės sprendimą, kuris pilnai atitiko mūsų reikalavimus. Mūsų kuro kortelė greitai sulaukė pripažinimo rinkoje ir dabar didžioji dalis mokėjimų Lukoil degalinėse atliekami naudojant būtent šią kortelę.“ – Kęstutis Šilinskis, tuometinis Generalinis direktorius, Lukoil Baltija Techninės paslaugos.

Apie Lukoil Baltija

UAB Lukoil Baltija yra viena didžiausių naftos produktų mažmenininkų Baltijos šalyse. Šiuo metu kompanija turi daugiau negu 202 degalines Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Lukoil Baltija nuolat plečia degalinių tinklą, taip pat gerina produktų ir paslaugų kokybę. Šiuo metu Lietuvoje Lukoil Baltija turi didžiausią degalinių tinklą.