Experience-loyalty-cards-Aciu-Maxima-250x250-v01 EPS LT savo klientui Maxima Grupė sukūrė lojalumo sistemą „Ačiū“, kuri buvo įgyvendinta per ypač trumpą laiką. Lietuva tapo pirmąja šalimi, kurioje buvo paleistas šis lojalumo sprendimas, vėliau jis buvo adaptuotas ir pritaikytas Latvijos, Estijos ir Bulgarijos rinkoms.

Kodėl pasirinko mus?

Didelė konkurencija mažmeninėje rinkoje Baltijos šalyse lėmė tai, kad lojalūs klientai turėjo būti labai vertinami. Kuomet konkurentai sėkmingai pristatė savo nuolaidų korteles, Maxima Grupė išsigrynino poreikį sukurti sudėtingesnį ir efektyvesnį įrankį. Maxima Grupės reikalavimas EPS LT kompanijai buvo sukurti unikalų lojalumo valdymo sprendimą, kuris suteiktų klientams ne tik įvairias nuolaidas, bet ir papildomų naudų. Atsižvelgdama į sėkmingą bendradarbiavimą (tuomet Maxima Grupė jau naudojosi EPS LT bankinių kortelių aptarnavimo sprendimu), kompetenciją, lankstumą ir greitus rezultatus Maxima Grupė lojalumo sprendimo sukūrimui vėl pasirinko EPS LT.

 

Sprendimo nauda ir pranašumai:

  • Išaugęs klientų lojalumas;
  • Galimybė užmegzti naujas partnerystes;
  • Tiesioginis marketingas;
  • Nuolatinis sprendimo vystymas;
  • Sprendimo plėtojimas kitose rinkose.

Kliento atsiliepimas

“EPS LT komanda nuolat teikia Maxima Grupei patikimą IT pagalbą. Sklandus bendradarbiavimas padėjo sukurti unikalų lojalumo sprendimą „Ačiū“, kuris padeda analizuoti mūsų klientų poreikius. Tai leidžia pateikti jiems tik gerai apgalvotus ir naudingus pasiūlymus.“ – Jovita Ražanskienė, Verslo įžvalgų departamento vadovė, Maxima Grupė.

Apie UAB Maxima Grupė

UAB Maxima Grupė yra pirmaujantis mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Bulgarijoje. Tai didžiausias darbdavys Baltijos šalyse, turintis daugiau nei 26 000 darbuotojų. Kompanija turi 467 parduotuves, generuoja didesnę nei 2.1 mlrd. eurų apyvartą ir aptarnauja daugiau nei 240 milijonų lojalumo transakcijų kasmet.