Experience-Insurance-cards-SEB-Gyvybes-draudimas-250x250-v01 EPS LT sukūrė ir įgyvendino pažangią sveikatos draudimo valdymo ir administravimo sistemą SEB Gyvybės Draudimui. Sistema buvo tikras lūžis rinkoje ir neturėjo sau lygių Lietuvoje. Ji greitai tapo standartu sveikatos draudimo rinkoje.

Kodėl pasirinko mus?

Daugelis gydymo ir vaistų kompensavimo procesų buvo atliekami rankomis, dėl to buvo neišvengiama žmogiškojo faktoriaus klaidų, procesai užimdavo daug laiko. Taip pat nebuvo užtikrintas tinkamas duomenų saugumas, o duomenų mainai vykdomi rankiniu būdu. SEB Gyvybės Draudimas suprato, kad popierinės sveikatos draudimo knygelės buvo nepatogios nei vienai pusei: tiek klientams, tiek ir pačiai kompanijai. Bendradarbiaudama su sveikatos priežiūros institucijomis, vaistinėmis ir draudimo kompanijomis EPS LT išsigrynino pažangaus automatizuoto sveikatos draudimo administravimo ir valdymo sistemos poreikį. Turėdama ilgametę patirtį kuriant automatizuotus jautrių duomenų perdavimo sprendimus EPS LT kompanija sukūrė ir įgyvendino naują  SEB Gyvybės Draudimui sistemą.

 

Sprendimo nauda ir pranašumai:

  • Didesnis klientų pasitenkinimas;
  • Išaugęs aptarnavimo efektyvumas;
  • Proceso automatizavimas;
  • Paprastas valdymas nuotoliniu būdu;
  • Individualių ataskaitų kūrimas;
  • Pagerintas duomenų saugumas.

Kliento atsiliepimas

„Automatinė sveikatos draudimo ir administravimo sistema yra modernus būdas plėtoti verslą draudimo sektoriuje. Prieš kelis metus SEB pirmasis Lietuvoje pasiūlė automatizuotą sveikatos draudimo sistemą. Sveikatos draudimo kortelės pristatymas buvo didelis žingsnis pirmyn, kuris reikalavo daug pakeitimų egzistavusiose infrastruktūroje. Nepaisant to, EPS LT komanda sukūrė gerai dirbančią sistemą ir sklandžiai ją integravo į SEB draudimo sistemą bei draudimo partnerių tinklą. Sėkmingas naujos sistemos paleidimas padėjo sumažinti išlaidas ir užtikrino daug efektyvesnį darbo procesą.“, – Vidmantas Dijokas, Reikalavimų ir vertybinių popierių skyriaus vadovas, SEB Gyvybės Draudimas.

Apie UAB SEB

UAB SEB Gyvybės draudimas yra viena iš didžiausių gyvybės draudimo įmonių Lietuvoje. Įmonė siūlo gyvybės draudimo, sveikatos draudimo, nelaimingų atsitikimų ir kritinių ligų draudimo paslaugas privatiems asmenims ir verslo klientams. UAB SEB Gyvybės draudimas priklauso SEB Grupei, pirmaujančiai Šiaurės ir Baltijos šalių finansų įstaigai, teikiančiai pilnas finansines ir draudimo paslaugas.