EPS-news-2014-02-12-Self-service-at-petrol-stationsEPS LT siūlo įprastose degalinėse įdiegti savitarnos skaitytuvus. Atsiskaitymo už prekes ir paslaugas savitarnos vietų daugėja. Tradicinės degalinės – ne išimtis. EPS LT šių metų vasarą įgyvendina naują sprendimą – diegia savitarnos mokėjimo ir kitų kortelių skaitytuvus įprastose degalinėse.

Savitarnos skaitytuvai padės padidinti darbo našumą, sumažinti parduodamų prekių kainą. Našumas yra didinamas perskirstant darbuotojų užduotis – prekyviečių darbuotojams nebereikia aptarnauti klientų, taigi jie gali atlikti kitas užduotis. Toks pardavimo procesų mechanizavimas taip pat padeda greičiau ir patogiau aptarnauti klientus.

Savitarnos terminalai įprastose degalinėse – sparčiai auganti tendencija. EPS LT įmonė yra viena pagrindinių savitarnos skaitytuvų įprastose degalinėse tiekėja Baltijos šalyse ir taip pat juos įrengianti. EPS LT savitarnos skaitytuvus, jau įsidiegė keturi degalinių tinklai Lietuvoje. EPS LT neseniai pradėjo bendradarbiauti su dar dviem degalinių tinklais, nusprendusiais įsidiegti savitarnos skaitytuvus.

Pirmasis klientas yra EMSI, lietuviškas degalinių tinklas, kuris nuo liepos mėnesio diegiasi savitarnos skaitytuvus. EPS LT kartu su partneriais, kuriančiais programinę įrangą, sėkmingai įdiegė banko mokėjimo kortelių turėtojų aptarnavimo sprendimą. Artimiausiu laiku yra numatoma tokių degalinių tinklo plėtra.

Kitas klientas – „Lukoil“, vienas didžiausių degalinių tinklų Baltijos šalyse, taip pat pasirinko EPS LT siūlomą savitarnos skaitytuvų pasiūlymą.

EPS LT yra 2005 metais įkurta elektroninių mokėjimo paslaugų bendrovė, kurianti ir diegianti pažangius technologinius sprendimus, padedančius plėtoti verslą. Šiandien EPS LT yra patikima ir gerai žinoma elektroninių paslaugų teikėja Baltijos ir NVS šalyse, nuolat bendradarbiaujanti su bankais, draudimo, telekomunikacijų bendrovėmis ir didžiaisiais prekybos bei degalinių tinklais.