EPS-news-2014-09-01-Cardu-Mobile-bus-platinama-EPS-LTSuomių programinės įrangos kompanija Sunduka Ltd ir Baltijos elektroninių mokėjimų sprendimų tiekėjas EPS LT, UAB pasirašė visapusišką bendradarbiavimo sutartį, kuri atvers galimybes platinti Cardu Mobile Card platformą ir teikti paslaugas naujose rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje. Bendradarbiavimas sustiprins abiejų įmonių konkurencingumą ir paspartina tarptautinį įmonių augimą.

Cardu Mobile Card platformos kūrėjai yra Sunduka Ltd, kurie teikia pasiūlymus įmonėms arba organizacijoms, kaip galima efektyviau ir ekonomiškai naudingai kurti ir perkelti lojalumo ir narystės korteles į išmanųjį telefoną. Cardu Mobile Card technologijos atradimu, jau dabar naudojasi virš trijų šimtų kompanijų, tačiau naudojimasis ir toliau sparčiai auga. Teikianti elektroninius sprendimus ir paslaugas įmonė EPS LT yra sukaupusi įspūdingą patirtį, visų pirma, bankininkystės, mažmeninės prekybos ir telekomunikacijų srityse, taip pat lojalumo sistemų sprendimuose, nestandartiniuose programinės įrangos produktuose, įneša ją į naują partnerystę.

„Partnerystė su EPS LT Baltijos regione, Ukrainoje ir Baltarusijoje, tai didelis pasiekimas. Mūsų pagrindinis siekis yra koncentravimasis į užtikrintą augimą pasaulinėje mobiliojo ryšio rinkoje. Sunduka Ltd, jau pradėjo derybas dėl galimybės užimti rinkos dalį vakarų Europoje, Jungtinėse valstijose ir Rusijoje. Suomių mobiliosios technologijos yra žinomos visame pasaulyje už tai, kad viskas paremta žiniomis, informacijos saugumu, naujovėmis. Visų minėtųjų privalumų galima rasti šioje Cardu platformoje“ – komentavo Sunduka projektų techninio įgyvendinimo vadovas, Olli Aurola.