Receptionist Looking At ID Card From Patient EPS LT jau beveik 20 metų teikia inovatyvius sprendimus verslui. Vienas jų – sveikatos draudimo valdymo sistema, užtikrinanti sklandų ir efektyvų draudimo bendrovių ir jų partnerių tarpusavio bendradarbiavimą, o sveikatos draudimo paslaugų klientams – patogų ir greitą aptarnavimą. Sveikatos draudimo valdymo sprendimai yra individualizuoti ir vystomi atsižvelgiant į konkretaus kliento verslo poreikius. Prisitaikydami prie klientų turimos IT sistemų infrastruktūros, lanksčiai sprendžiame integracijos ir duomenų metodų apsikeitimo klausimus.

Džiaugiamės, kad mūsų teikiamais sprendimais pasitiki vis daugiau sveikatos draudimo bendrovių. Ne vienerius metus sėkmingai bendradarbiaujame su SEB gyvybės draudimu, Compensa Life ir If sveikatos draudimu, o šiais metais mūsų klientų gretas papildė dar dvi draudimo bendrovės – BTA draudimas ir Lietuvos draudimas.

Svarbiausi sveikatos draudimo sistemos privalumai yra patogumas ir funkcionalumas. Draudimo bendrovių darbuotojai web įrankių pagalba gali patogiai valdyti informaciją apie savo partnerius ir jų teikiamas paslaugas. Sistema leidžia ne tik kaupti informaciją, bet ir ją analizuoti pasirinktais pjūviais bei formuoti įvairias ataskaitas. Draudimo bendrovės, žinodamos kokiomis asmens sveikatos priežiūros paslaugomis naudojasi jų klientai ir kokius partnerius dažniausiai jie renkasi, gali sudaryti efektyvias sveikatos draudimo programas.

Draudimo bendrovių partneriai – sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įmonės, jiems skirtoje aplinkoje pildo informaciją apie suteiktas paslaugas ir formuoja atsiskaitymo aktus draudimo bendrovėms. Popierines sveikatos draudimo knygeles pakeitus magnetinėmis kortelėmis, vaistinės darbuotojas kortelių skaitytuvo pagalba nuskaito draudimo kortelę ir klientui automatiškai apskaičiuojama bei pritaikoma draudimo kompensacija. Automatinis kompensacijų skaičiavimo procesas užtikrina mažesnį žmogiškųjų klaidų skaičių ir geresnę klientų patirtį.

Sveikatos draudimo klientai naudojasi draudikų savitarnos sistemomis, kur gali ne tik pažiūrėti sveikatos draudimo sutarties duomenis, galiojančias programas bei nepanaudotas kompensacijų sumas, bet ir, esant reikalui, pateikti prašymą kompensuoti patirtas sveikatos draudimo išlaidas.

Sistemų paprastumas ir funkcionalumas bei jų kuriama vertė mūsų klientui ir galutiniam vartotojui yra svarbiausi kriterijai, kuriais vadovaujamės kurdami sprendimus verslui. Dinamiška verslo aplinka, didelė konkurencija vis labiau skatina įmones imtis verslo procesų skaitmenizavimo, todėl tikime, kad artimiausiais metais sveikatos draudimo valdymo sistemos privalumus įvertins ir kitos Baltijos šalyse veikiančios draudimo bendrovės.